Uncategorized

Bielizna erotyczna nie tylko na wyjątkowe okazje

Doskonałym sposobem na rozgrzanie atmosfery w sypialni jest nabycie seksownej bielizny. Jej szeroki wybór sprawia, że coś dla siebie znajdą zarówno kobiety jak i konserwatystki, które chcą jedynie zaakcentować, że seksualna domena życia jest dla nich istotna.

Jaką bieliznę wybrać?

Kusząca perspektywą jest włożenie bodystocking, czyli koronki osnuwającej całe ciało z pikantnym rozcięciem w kroku. Elastyczna kabaretka oplatająca smukłą figurę. Tenże strój z pewnością pobudzi męskie zmysły. Wielce ciekawą i piękną propozycją w tym sezonie jest model Abra marki Livia Corsetti. To nie koniec możliwości, bo pozostaje szeroki wybór <h1>Jaką bieliznę wybrać?</h1> zdobiącej zarówno dół jak i górę sylwetki. Zmysłowe majteczki lub stringi także przyciągną wzrok płci przeciwnej. Kobieta może pokusić się również o pas do pończoch albo gorset. Pociągające są również półbiustonosze, a więc konstrukcje przytrzymujące biust, ale odkrywające biust w okolicach brodawki. Co do brodawek, to można na nie nałożyć powabne ozdobne nakładki.

Bielizna erotyczna
Powabną bieliznę zakładamy po to, by zaintrygować naszych panów. Faceci szaleją na punkcie frywolnych haleczek. Diabeł oczywiście wiecznie tkwi w szczegółach – ważne jest to, aby koszulka została wyszyta ze doskonałego pod względem jakości materiału, a jednocześnie aby była bardzo gustownie wykonana. Warto polecić na przykład haleczki Lupoline ze względu na ich kroje, które świetnie podkreślają kobiece walory. Można również znaleźć takie modele, które mają wstawki wysmuklające figurę, a więc podkreślające talię oraz tworzące biust bardziej wydatnym.

Interesującym pomysłem stosowanym w koszulkach mających podgrzewać męskie zmysły jest także pionowe rozcięcie na miseczkach, które ma kusić i pobudzać wyobraźnię. Jest także możliwość założenia pikantnych kostiumów, zachęcających do erotycznych gier, jak na przykład kostium:

  • policjantki,
  • kelnerki,
  • sprzątaczki,
  • stewardessy,
  • Mikołajki,
  • piratki.

W okresie świąt ogromnym powodzeniem cieszy się także kostium pomocnicy świętego Mikołaja. Przecież w łóżku może być także wesoło.

Po to, aby założyć modele z działu bielizna erotyczna wcale nie trzeba szukać okazji, wystarczy dobry nastrój, ale są takie chwile w życiu dwojga osób, których specyfikę dobrze jest należycie celebrować. Takim momentem jest noc poślubna. Wskazane jest na tę okazję mieć coś pięknego. Panny Młode szukają z reguły czegoś białego, wybierają gorset, zestaw stanik, majtki, pas do pończoch, ale także odważne body. Możliwości jest kilka. Już samo założenie bielizny seksownej jest czytelnym sygnałem, że dwójka otwiera się na nowe możliwości, że seks staje się celebracją i obopólną zabawą. W zakładaniu erotycznej bielizny jednakowoż chodzi o to, aby pięknie się prezentować i podkreślać swoje atuty, ale także aby uwodzić i rozbudzać pożądanie, po to, aby realizować różne fantazje, które sprawią, że życie stanie się bardziej zmysłowe i piękniejsze. Przecież udane pożycie seksualne przekłada się na zdrowie fizyczne i psychiczne. Seks jest doskonałym lekarstwem na całokształt, w dodatku nie powoduje skutków nie pożądanych.
Ubrane w śliczną, erotyczną bieliznę kobieca figura bardzo pobudza i działa na męskie zmysły. Warto zobaczyć, w czym czujemy się wyjątkowo i co spowoduje największy zachwyt naszego mężczyzny. Odzieź www.oui.pl – sklep z bielizna erotyczną

Możesz również polubić…