wampirzy lifting
Uroda

Wampirzy lifting – czym jest?

Wampirzy lifting jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na wypełnianie zmarszczek. Jest to bardzo specyficzny zabieg, ponieważ polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi. 

Na czym polega?

Wampirzy lifting polega na pobraniu niewielkie ilości krwi, z której dzięki wirowaniu w specjalistycznej wirówce otrzymuje się osocze bogatopłytkowe. W następnym etapie dodaje się odpowiedni odczynnik wzrostu, który wstrzykuje się za pomocą cienkiej igły pod skórę na określonych fragmentach. W ten sposób można wypełnić powstałe zmarszczki.

Więcej na temat liftingu zobacz na: http://wampirzy-lifting.com.pl/

Dla kogo jest przeznaczony wampirzy lifting?

Wypełnianie zmarszczek za pomocą osocza uzyskanego z własnej krwi jest przeznaczone dla pacjentów, których skóra wymaga odbudowy i które chcą pozbyć się powstałych zmarszczek. To także zabieg stworzony dla osób podatnych na różnego rodzaju alergie i tych, którzy są uczuleni na składniki preparatów stosowanych do wypełniania zmarszczek. Osocze jest uzyskiwane z własnej krwi i preparat w ten sposób powstały jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia jakichkolwiek reakcji alergicznych. Taki lifting twarzy jest tak naprawdę przeznaczony dla wszystkich, ponieważ jest bardzo bezpieczny.

Jakie są zalety wampirzego liftingu?

Wampirzy lifting posiada wiele atrakcyjnych zalet, dzięki którym coraz więcej osób decyduje się na jego stosowanie. Przede wszystkim jest to lifting bez skalpela, po którym nie pozostają żadne blizny. Jest on również niemalże bezbolesny z racji tego, że jedyne co, to wstrzykiwana jest krew. Jedyne co więc pacjent odczuwa to ukłucie igły.

Ponadto lifting ten jest w pełni naturalnym sposobem. Można mieć pewność tego, że organizm nie odrzuci własnej krwi. Dlatego też nie występują żadne reakcje alergiczne. Zabieg ten jest dlatego też szczególnie polecany dla osób, które są podatne na różnego rodzaju reakcje alergiczne.

Jakie są efekty wampirzego liftingu?

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym wpływa przede wszystkim na ukrwienie i ujędrnienie skóry. Dzięki zabiegowi można zmniejszyć widoczność blizn. Jest to bardzo skuteczny sposób na wypełnienie zmarszczek, które znajdują się w okolicach oczu, policzków, czoła, szyi czy dekoltu. U niektórych efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu, u innych konieczne jest przeprowadzenie kilku. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania liftingu?

Mimo skuteczności zabiegu, nie wszyscy jednak mogą się mu poddawać. Przede wszystkim z liftingu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży, ani takie, które karmią piersią. Oprócz tego z zabiegu powinny zrezygnować również osoby, które zmagają się z różnego rodzaju chorobami nowotworowymi i chorobami krwi. Wtedy nie tylko nie jest wskazane nadmierne pobieranie krwi, ale oprócz tego krew ta nie jest wystarczająco zdrowa, aby można było uzyskać określony preparat.
Oprócz tego przyjmowanie niektórych leków przeciwzakrzepowych także dyskwalifikuje z zabiegu. Ogólnie przed zdecydowaniem się na zabieg, warto skonsultować to z odpowiednim lekarzem.

Możesz również polubić…